KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13579017

nr 1357 9017

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 54x44 cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:45:50

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien